Hallo Marcel,
ik vond de foto's werkelijk prachtig. Ik wist natuurlijk niet dat je ze geleend hebt. Ik dacht dat het jouw machine was, maar dat geeft niks. Je hebt gelijk dat een foto meer zegt, want het is een hele kunst om het zodanig te beschrijven dat iedereen het snapt.
Vwb het niet antwoorden van "Stuk" (hoe kom je aan zo'n naam??? moesten ze verbieden), kan dat vele oorzaken hebben, daar moet je je niet druk om maken. Waar ik me wel druk om maak zijn de vragen die er al een jaar staan en waar nooit antwoord op komt.
Het zou kunnen zijn dat die man bv ziek is en niet kan antwoorden of het heel druk heeft met andere zaken of voor zijn baas enkele dagen het land uit is en as. weekend weer thuis komt en dan pas kan antwoorden.
Ja en dan de Sik, die zit nog in de verhuisdoos. Mijn werkplaats is nml nog niet ingericht, dus kan ik er weinig aan doen. Ik ben wel heel druk met het aanleggen van de rails. Dit is te volgen op het Grootspoorforum.
Als ik ermee verder ga, is dat hier te volgen.
mvg,
Cor
http://www.grootspoorforum.nl/forum/vie ... f=9&t=5361
Tuinspoorbaan 7 1/4 inch en G-spoor (45mm) in de tuin.